רקע

ליווי של יזמית צעירה לפתיחת מכון יופי מתקדם משלב החלום ואיתור הנכס ועד להשקה

הפרוייקט

הפרויקט כלל את כל תהליך הקמת העסק מאיתור מקורות מימון וניהול תקציב הקמה, תכנית שיווק ופיתוח הקונספט, איתור לוקיישן מתאים ועיצוב הפנים שהפך מחסן לחלל מדהים. בפרויקט המיוחד הזה גם הלקוחה הייתה יפה ומיוחדת!

האתגרים:

  • יצירת בידול בשוק מכוני היופי צפוף המתחרים בתל אביב
  • פיתוח מודל עסקי לשיתוף פעולה מקצועי , להעצמת חווית הלקוח והפחתת עלויות תפעול

הפתרון

  • יצירת מתחם קונספט Beauty המתאים לנשים וגברים הפועל 24/7
  • איתור לוקיישן שינגיש את חווית השירות בטווח פעילות רחב המאפשר נגישות בכל שעות היממה
  • איתור שותפים עסקיים מתוך עולמות תוכן משיקים, כדוגמת: רפואה אסתטית/טיפולי בוטוקס (רופא שיניים), איפור קבוע,קוסמטיקה פרה רפואית , טיפולי גוף הוליסטיים לעיצוב ומיצוק הגוף

פיתוח הקונספט  " BEAUTY AROUND THE CLOCK"  המגדיר את המוצר – מכון יופי לנשים וגברים, איתור הלוקיישן שיש בו פעילות בליינית בכל שעות היום (נמל ת"א). בוצע תכנון מפורט של סוג השירותים הנדרשים והחלל תוכנן כך שיתאים לכמות גדולה,יחסית,של נותני שירות ולקהל של גברים ונשים בו זמנית.

עיצוב הפנים של החלל הפך מחסן למכון יופי מתקדם אך באבזור של בשילוב חומרים ונראות מתאימה לייעודו כמקום הנותן שירותים לנשים ולגברים בלי שזה יפריע אחד לפרטיות של השני. את עמדת הפדיקור יצרנו מבמת עץ שהושעו בה "פיילוט" פח של כובסות … פשטות מקורית שמתאימה לקהל צעיר שמחפש חוויה ו"קטע". השתמשנו בבטון מוחלק לרצפה וליציקת כיורי מניקור וספסל המתנה לאורך חלון הווטרינה, דלפק הקבלה האדום הסתובב בתוך החלל כ"סרט נע" ונכנס גם לחדרי האיפור. הצבעוניות היא בהשראת ניו-יורק וזה גם מה שהכתיב את צבעי המותג ופיתוח השפה המותגית (מיתוג הפרויקט נעשה בשיתוף סטודיו אירית חיון)

פרוייקטים דומים

photo_library
תפריט